LOTTO 477

Erich Torggler – Manifesto “Messebock Bürgerbräu Innsbruck“

Litografia, 62,5 x 42 cm
Stampa W.U.B.-Druck Innsbruck

COD: 74071a673307 Categoria:

(Kufstein 1899 – Innsbruck 1938)