LOTTO 442

Hans Josef Weber-Tyrol – Manifesto “Schwebebahn Lana-Vigiljoch”, 1911

Litografia a colori, 100 x 70 cm ca., strappi e
mancanze

COD: c203d8a15161 Categoria:

(Schwaz 1874 – Meran/Merano 1957)