LOTTO 294

Hans Josef Weber-Tyrol – Riviera ligure

Acquerello, 33 x 47 cm, in cornice

COD: 6883966fd8f9 Categoria:

(Schwaz 1874 – Meran/Merano 1957)

Auction started 05/29/2021 3:00 pm