LOTTO 319

Ernst Huber – New York

Acquerello, 29 x 45,5 cm, piccoli graffi, in cornice

COD: 8d3bba7425e7 Categoria:

(Wien/Vienna 1895 – 1960)

Highest bidder was: f**e

f**e 05/29/2021 4:12 pm 500
Auction started 05/29/2021 3:00 pm