LOTTO 453

– – Due candelieri, XIX sec.

Bronzo, dorato, H 24 cm

COD: 49ae49a23f67 Categoria:

Highest bidder was: f**e

f**e 05/29/2021 6:17 pm 600
Auction started 05/29/2021 3:00 pm